Pejskárium konference

Užijte si den nadupaný informacemi a praktickými workshopy pro všechny pejskaře, ať už v tom lítáte až po uši, nebo jste pejskař začátečník.

Nadupaný den plný odpovědí

5 odborníků na výcvik, výživu, zdraví a kondici roztočí v sobotu 2.3.2019 sérii přednášek, které vás a vašeho pejsana posunou zase o kus dál. Přidáme tři workshopy, u kterých se odreagujete, naučíte se vyrábět hračku pro svého pejska a umíchat přírodní odpuzovač hmyzu pro vás oba, což se bude už docela brzo hodit. Naučíte se porozumět signálům psa, dozvíte se, že jeho nevhodné chováníčasto vychází od páníčka, zlepšíte si fyzičku během každodenních procházek a nebo si třeba ukážeme, jaké jsou výhody krmení syrovou stravou místo klasických granulí.

2.  března, Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, Praha 5 – Smíchov, 150 00

Kynologie není jen hromada úspěšných výstav a splněných zkoušek, je to hlavně život s tím nejlepším parťákem. Chcete vědět, jak mu poskytnout první pomoc, jak si užívat společné chvíle v pohodě a symbióze, že krmení nemusí být jen spousta obilí hozená do misky masožravce a jak podpořit vlastní kondici na procházkách? Dlouho jsem koukala po akci, kde bych se mohla vzdělávat od odborníků na různá témata, něco si prakticky vyzkoušet a poznat se s podobně “postiženými” lidmi, kteří se třeba stanou mými celoživotními kamarády. A žádnou jsem nenašla, tak jsem ji vytvořila sama.

Kompletní info o akci najdete zde na stránce

Vstupenky mají na povel naši parťáci v GoOut:
http://bit.ly/GoOut_Konference_Pejskárium

Vstup s pejskem není povolen, pejsky nechte odpočívat doma, ať můžete nasosat maximum informací, které potom při společném životě využijete :-).
Asistenční psi mají samozřejmě vstup povolen. Na místě se bude pohybovat několik pejsků z organizačního týmu, takže o pravidelnou denní dávku canisterapie určitě nepřijdete ;).

Show Buttons
Hide Buttons