První letošní číslo je v prodeji

První letošní číslo přináší řadu novinek – např. moc zajímavý nový seriál o výcviku psů pro dětské trenéry, který jsme vymysleli společně s přední českou trenérkou psů Hankou Böhme. První díl najdete na stranách 30–31, zaměřili jsme se v něm na to, v jakém věku dítěte je vhodné s výcvikem začít a také jaké plemeno se pro malé trenéry hodí. V dalších číslech vám pak nabídneme konkrétní návody základních cviků, tzv. „krok za krokem“.

Moc hrdí jsme i na následující strany 32–33, kde najdete rozhovor s paní Marcelou Lund, zakladatelkou a prezidentkou Nadace na ochranu zvířat. Takhle moc prospěšná organizace letos slaví už 25 let své existence! A náš časopis byl velmi poctěn tím, že si právě s námi o tom paní Lund moc hezky a otevřeně popovídala. Kdo si totiž dneska už vzpomene, kolik bylo na začátku 90. let tady u nás útulků, že kastrace bylo v podstatě neznámé slovo, jak to bylo se 100miliónovým dědictvím po paní Matinové, za něž se postavil tolik diskutovaný útulek v Praze… No, bylo o čem povídat a doufám, že vás čtení bude bavit neméně stejně, jako mně bavilo ten rozhovor tvořit.

Další horká novinka je moc krásný seriál o tom, jak duše ovlivňuje zdraví (jen pro nás ho píše MVDr. Milena Martincová). Trochu jsme oprášili i kdysi oblíbenou rubriku VIP Smečka, a to v podobě exkluzivního HAF rozhovor s buldočkou Miou od známého TV moderátora Ládi Hrušky…

Jak řešit tahání na vodítku vám poradí Jakub Beran, nechybí ani zajímavé tipy na výlety, reportáže a spousta dalšího. Čekají vás nové rubriky i pár grafických vylepšení… A když už máme ten nový rok, máme pro nové předplatitele i nové luxusní dárky – jaké, to se dozvíte na straně 43…

Číslo 1-2/2019 je v prodeji (do 11. března) v trafikách PNS.

Nemůžete nebo nevíte, kde časopis HAF & MŇAU sehnat? Tak klikněte sem a zadejte do rámečku (nahoře vpravo) vaše město, a vyjedou vám prodejny, kde ho zaručeně mají.

Foto na titulce: Aneta Jungerová

Show Buttons
Hide Buttons