VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021

Přinášíme kompletní znění horoskopů pro vaše mazlíčky od skvělé Daniely Hannah, intuitivní astroložky a numeroložky. (Zkrácenou verzi najdete v aktuálním čísle)

Beran

BERAN: V kostce rok 2021

V roce 2020 působila Černá luna ve vlastním znamení Berana, kde přinesla problémy a těžkosti do života zvířátek narozených ve znamení Berana. Otevřely se osudové situace k řešení.

Od 10/2020 do poloviny 07/2021 Černá Luna vytváří nesnáze v souvislosti s hodnotou a majetkem majitelů mazlíčků narozených v Beranu. Zvířata mohou být ochuzena o kvalitní potravu nebo pamlsky. Někdo jim mohl snížit jejich sebevědomí. Černá Luna od 07/2021 do 04/2022 začne působit v tématu úřady v souvislosti s majetkem. Učení a vzdělávání a komunikace.  Je možné, že majitelé zvířat budou řešit zapeklité úřední situace spjaty s mazlíčky.

Kde čekat životní posun:

vliv Jupitera od 12/2020 a celý rok 2021. Zde hrají ve vašem životě roli – naděje, ideály, sny, přání a touhy týkající se budoucnosti. Zvířátkům narozeným v Beranu přijde do života důležitá osoba. Přítel, kamarád, společník.

12/04/2021 nastane novoluní v Beranu. Slunce a Měsíc bude v konjunkci s Venuší, Merkurem a Ceres. Pro Berany to bude velmi silné novoluní, které přináší ohromnou energii do nových začátků.  Můžete začít novou životní kapitolu. Přichází nová životní cesta. Čeká je velmi intenzivní období.

Do novoluní je potřeba hlídat psychiku a zdraví. Tři dny před novoluním jsou velmi kritické, zejména 09+10+11/04/2021. Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

Venuše a Merkur jim dodají energii do nových plánů. Budou nepřehlédnutelní, všude budou vyčnívat z davu. Všude o nich uslyšíme.

20/10//2021 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů. Při úplňku bude u Slunce Mars, který vládne Beranům a tím aktivuje veškeré vztahové záležitosti (např. se sousedovi kočkou, či pejskem).  Do úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody spojené s domácími mazlíčky. Období kolem úplňku je velmi „našponované”, a tak si mazlíčky hlídejte, aby nedošlo k nežádoucím střetům s dalšími zvířaty nebo lidmi. Kritický den pro Berany je 17+18+19/10/2021. Je dobré dát pozor na hlavu (zuby, uši)  svého zvířecího miláčka.

B%C3%BDk-e1430903886160

BÝK: V kostce rok 2021

V roce 2020 Černá Luna připravovala Býky na velké změny, které nastanou v roce 2021. Černá luna naznačila, kde mohou očekávat změny a některé osudové situace již otevřela k řešení.

Od 10/2020 do poloviny 07/2021 Černá Luna působí ve vlastním znamení. Přináší silné emoce, pocity  z minulých životů. Vnese psychické zmatky, které budou nuceni řešit. Zvíře může být „obětní beránek vzniklých situací“. Záleží na postavení Černé luny při narození. Po dobu působení Černé Luny mohou mít zvířátka pocit, že jsou brzděna, někdo jim hází klacky pod nohy. Setkají se se situacemi z minulých životů, kdy mohou zažít pocity bezmoci, beznaděje, hany, ponížení. Dostat se do nepříjemné situace osobně, nebo naopak do nepříjemné situace někoho dohnat. Je důležité vytvořit jim spokojený život. Zvládnout životní výzvy.  

Černá Luna od 07/2021 do 04/2022: vytváří nesnáze v souvislosti s penězi a majetkem. Situace, které přitahuje, přináší omezení, snížení hodnoty zvířete. Je dobré vytvořit kolem zvířete osoby nebo jiná zvířata,  kteří ho nevyužívají, nesnižují  hodnotu zvířete. Zvíře se může cítit „jako blbec“. Potřebují stabilitu, pevnou půdu pod nohami a hodně lásky. Např. pokud si majitelé pořídí  jiného mazlíčka, mohou se cítit špatně.  

Kde čekat životní posun:

Jupiter  v roce 2020 přinesl změnu a posun v tématu cizina a zahraničí, vzdělávání a rozšiřování vědomostí a také do oblasti úředních záležitostí, např. pojištění. Od 12/2020 po celý rok 2021 ovlivní pozitivně životní posun v pracovní a karierní oblasti, pokud se zvíře účastní soutěží. Každá změna přinese velký posun. Pozornost nyní bude věnována společenskému postavení i pověsti zvířete. Snaha by měla být korunována úspěchem. Nakonec se jim dostane respekt a uznání.

11/05/2021  nastává novoluní ve vlastním znamení. Při novoluní asistuje Černá Luna a Uran. Velké životní změny nyní nastávají. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Otevírá se osudová cesta a nové životní nasměrování. Očekávejte neočekávané změny lokace, lidí kolem zvířete.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

19/11/2021  nastává úplněk v Býku, kdy  se ujasní  veškeré vztahové záležitosti. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata, mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 16+17+18/11/2021. Mazlíčci mohou být nemocní či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví. V souvislosti se zdravím je nutné hlídat krk a záda. Není dobré upnutý obojek, doporučuji spíše kšírky.

Zvířata narození ve znamení Býka mohou očekávat neočekávané situace od jara 2019 následující sedm let.

Bl%C3%AD%C5%BEenci

BLÍŽENCI: V kostce rok 2021

 V roce 2020 se kolem zvířat narozených v Blížencích změnili přátelé a blízcí lidé. Mohli se přesunout, přestěhovat nebo změnit místo pobytu.

Od 10/2020 do 07/2021  Černá Luna působí a vytahuje na povrch skryté, utajené situace k řešení. Černá Luna pohybuje místem, kde jsou zvířátka napojena na ”druhý břeh”, propojena s minulými inkarnacemi. Zde je třeba si všímat lidí kolem sebe. Vylézají na povrch důležité osudové, karmické informace. Téma tohoto období je odstraňování, ukončování a propojení s minulými životy, pocity samoty a izolace. Zvíře může trpět depresivními pocity, nebo o něm někdo může ošklivě hovořit, pomlouvat.  

Černá Luna od 07/2021 do 04/2022  působí ve vlastním znamení. Přináší silné emoce, pocity z minulých životů. Vnese psychické zmatky, které budou nuceni řešit. Zvíře může být „obětní beránek vzniklých situací“. Záleží na postavení Černé luny při narození. Po dobu působení Černé Luny mohou mít zvířátka pocit, že jsou brzděna, někdo jim hází klacky pod nohy. Setkají se se situacemi z minulých životů, kdy mohou zažít pocity bezmoci, beznaděje, hany, ponížení. Dostat se do nepříjemné situace osobně, nebo naopak do nepříjemné situace někoho dohnat. Je důležité vytvořit jim spokojený život. Zvládnout životní výzvy.  

Kde čekat životní posun:

Jupiter positivně působil v roce 2020 v oblastech sexuality, zvířátka stoupla na ceně. Od 10/2020 s celý rok 2021 působí v oblasti ciziny, zahraničí, vzdělávání a učení. Díky Jupiteru na něj čeká rozšiřování vědomostí a pozitivně se odrazí v oblasti spojené se zahraničím, také na téma soudy a úřední záležitosti, kde mohou čekat štěstí.

10/06/2021 nastane novoluní v Blížencích podtržené prstencovým zatměním Slunce. Toto novoluní je velmi silné, jako vždy, když probíhá zatmění. Ve hře je vzestupný karmický uzel. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Blížence-zvířátka  čeká osudová životní kapitola. Vrhnou se do nových aktivit.

Novoluní probíhá za asistence Merkuru a tak zvířátka Blíženci budou v jednom kole. Čekají je cesty. Páníčky pak komunikace, telefonování a vyřizování, podepisování v souvislosti se zvířetem.

V tento den nastane prstencové zatmění Slunce.  Jeho vliv silně podtrhuje téma Blíženců. Toto novoluní bude velmi silné. Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

19/12/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata,  mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 16+17+18/11/2020. Mazlíčci mohou být nemocní, či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví.

Černá Luna ve vlastním znamení je v akci. Vytahuje na povrch osudové vztahové záležitosti. Nemoc, problémy a těžkosti. Je třeba si dát větší pozor na zvíře, víc než jindy. Pozor na dýchací potíže, ramena, přední končetiny.

Rak

RAK: V kostce rok 2021

Celý rok 2020 působila Černá Luna pro mazlíčky narozené v Raku, tak, že jim přinesla nestabilní prostředí. Jako by nevěděli, co bude dál. Od 10/2020 do poloviny 07/2021 působí do oblasti kamarádů a lidí kolem nich. Mnoho zvířátek změní místo, prostředí, lokaci. Mohou o někoho blízkého přijít, nebo jim naopak přijde někdo do života. Někdo odejde a někdo nový přijde.

Černá Luna od 07/2021 do 04/2022 začne působit a vytahovat na povrch skryté, utajené situace k řešení. Černá Luna pohybuje místem,  kde jsou Raci napojeni na ”druhý břeh”, propojeni s minulými inkarnacemi. Pocity samoty a izolace. Pomluvy a nepřátelé. Mohou nastat problémy v okolí, kde pobývají.

Kde čekat životní posun:

Jupiter positivně působil v roce 2020 na téma vztahy. Změnili lidi kolem sebe. Rakům přišla do života zajímavá osoba nebo zvířátko. Od 12/2020 a celý rok 2021 přichází láska do života, sexualita. Pokud páníček touží po potomstvu svého mazlíčka, pak je rok 2021 ideální.

10/07/2021 nastane novoluní ve vlastním znamení. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Začínáte žít novou životní kapitolu. Zrealizujete své plány a aktivity.

V polovině měsíce se přesune Merkur do vlastního znamení, a tak Raci budou mít velmi aktivní období. Čeká je velmi hektické období. Všude o nich uslyšíme. Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří. Celoživotně pozor na rakovinu, hrudník a žaludek.

Úplněk v Raku v roce 2021 není, nastane až 18/01/2022

Lev

LEV: V kostce rok 2021

Černá Luna v roce 2020 otevřela osudové situace spojené s úřady, zahraničím a rozšiřováním vědomostí. Zvířátka se učila novým věcem. Páníčci řešili úřední záležitosti spojené s mazlíčky narozenými  ve znamení Lva. Od 10/2020 do poloviny 07/2021 Černá Luna: Lidé a zvířata narozená ve Lvu mají „modrou krev“. Jsou rádi obletováni a potřebují být středem pozornosti. Černá Luna přinese temno do jejich života. Toto období prověří jejich ego. Nebudou v rodině jedničky.

Černá luna od 07/2021 do 04/2022 přebíhá přes oblast kamarádů a zvířecích přátel. Mohou očekávat zklamání od nejbližších kamarádů a přátel. O někoho mohou přijít, někoho ztratit, anebo naopak jim někdo přijde do života.  Mohou změnit lokalitu kde bydlí. Každopádně změna, která přijde je do budoucna positivní.

Kde čekat životní posun:

Jupiter v roce 2020 positivně působil v oblasti zdraví. Mazlíčci, kteří řešili zdraví, zejména kůže, srst a kosti dopadly dobře. U Lvů si musí páníčci hlídat srdíčko. Od 12/2020 celý rok 2021 přinese zvířecím miláčkům zkvalitnění  vztahů kolem nich.  Budou opouštět staré nevyhovující a nefunkční vztahy, aby je nahradili novými. Pokud není páníček podle očekávání, mohou  očekávat změny k lepšímu. Najdou svého páníčka.

28/01/2021 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů. Slunce a Jupiter se Saturnem se dostanou vedle sebe a spojí svou sílu. Zvířatům narozených ve Lvu někdo odejde ze života, aby mohl přijít někdo velmi důležitý. Vesmír jim někoho sebere a nahradí někým kvalitnějším. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. 

Pozor na jiná zvířata, mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 25+26+27/01 2021. Mazlíčci mohou být nemocní, či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví.

08/08/2021 nastane novoluní ve Lvu. Přináší ohromnou energii do nových začátků. Při novoluní asistuje Merkur, planeta komunikace. Lvi budou v jednom kole. Zvířátka čeká cestování, vyřizování a komunikace kolem nich. Čeká je a jejich páníčky velmi hektické období.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

Panna

PANNA: V kostce rok 2021

Černá Luna v roce 2020  působila v oblasti sexuality, např. mohli řešit kastraci, potomky, nebo nového partnera. Některým zvířátkům Pannám mohl odejít někdo blízký ze života. Od 10/2020 do poloviny 07/2021 otevře karmické situace s úřady, soudy,  vzdělávání a rozšiřování vědomostí zvířecích mazlíčků. Pozor na řešení úředních záležitostí v souvislosti se zvířaty narozených ve znamení Panny. Od 07/2021 až do jara 2022  se mohou pod Černou Lunou přestěhovat, změnit prostředí, lidi či společenství ve kterém zvířata Panny žijí.

Kde čekat životní posun:

Jupiter celý rok 2020  působil na zlepšení vztahů s druhými. Jupiter  napomohl vzniknu nového vztahu. Zvířatům narozeným ve znamení Panny vstoupil do života někdo důležitý. Kdo toužil po potomstvu, mohl zplodit potomky. Od 12/2020 a celý rok 2021  přináší zlepšení psychiky a  zdravotního stavu. Je důležité věnovat se zdravému trávení, mít v pořádku střeva a hlavně psychiku. Zvířátka Panny potřebují kvalitní stravu.

27/02/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Zvířátka nemusí být „ve své kůži“. Nervozita a podrážděnost. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata,  mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 24+25+26/02/2021. Mazlíčci mohou být nemocní, zejména trávení či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví.

7/09/202 nastává novoluní v Panně. Přináší ohromnou energii do nových začátků. Zvířátka začínají novou životní kapitolu. Při tomto novoluní asistuje Mars, planeta aktivity. Panny mají velmi aktivní období. Zvířátka budou potřebovat, aby páníček vydal mnoho energie a svou aktivitu vrhnul pouze na mazlíčka, kterého má doma.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří. Pozor na mnoho aktivity, kterou je potřeba usměrnit. 

V%C3%A1hy

VÁHY: V kostce rok 2021

Rok 2020 Černá Luna působila v oblasti vztahů. Někdo odešel, někdo přišel. Zvířata narozená ve znamení Vah řešili osudové záležitosti ve vztazích.

Od 10/2020 do poloviny 07/2021: Černá Luna zvířátkům může způsobit  problém s bydlením a domovem. Někdo jim odejde ze života. Pozor na úrazy. Zvířátka potřebují víc než jindy pevnou stabilní rodinu a domov. Od 07/2021 až do jara 2022 mohou pod Černou Lunou majitelé zvířat řešit nějaké úřední záležitosti. Pozor na soudy a problémy s dokumenty v souvislosti se zvířaty narozených ve Vahách. Váhy se objevují všude tam, kde není harmonie. O to ví chtějí lásku a pohodu.  

Kde čekat životní posun:

Jupiter v roce 2020 pomohl Váhám zlepšit životní podmínky a stabilitu. Dostali nový domov, nebo pelíšek. Od 10/2020 celý rok 2021  má vliv na zlepšení vztahů s druhými. Jupiter napomáhá zlepšení vztahů v okolí. Jupiter přinese kamaráda, přítele. Přichází jim velká láska. V této době se častěji rodí potomci.

28/03/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata,  mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 25+26+27/03/2021. Mazlíčci mohou být nemocní či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví. Při úplňku asistuje Venuše a Chiron. Váhy mohou očekávat zadostiučinění ve všech vztazích se zvířátky v okolí a také s lidmi se kterými jsou v kontaktu.

06/10/2021 nastává novoluní ve Vahách. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Zvířátka se mohou vrhnout  do nových plánů a aktivit. Při novoluní působí navíc Merkur a Mars. Váhy budou velmi aktivní. Všude o nich uslyšíme. Velmi silný tranzit.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří. Pozor na ledviny a močový měchýř.

t%C3%ADr-e1430904713203

ŠTÍR: V kostce rok 2021

Rok 2020 byl pod vlivem Černé Luny na téma zdraví.  Černá Luna vytáhla na povrch zdravotní problémy u zvířátek narozených ve znamení Štíra. Pozor na pohlavní orgány a tlusté střevo. Štíři žijí s karmou, kde je problém v potomstvu. Někteří mohou být neplodní a jiní jsou zase plodní až moc. Od 10/2020 do poloviny 07/2021 působí v oblasti řešení vztahů. Zvířátka zažijí přetřes vztahů, jen pevné a silné vztahy vydrží. Zvířata i lidi kolem nich projdou vztahovou prověrkou. Zde Černá Luna přináší omezení a těžkosti ve všech domluvách a smluvními ujednáními souvisejícími se zvířaty Štíry.

Od 07/2021 až do jara 2022  mohou pod Černou Lunou pociťovat, že je nikdo nemá rád. Např. že nejsou jedináčci v rodině. Někdo jim může odejít ze života. O někoho přijdou. Mohou mít pocit, že jejich stabilita je ohrožena.

Kde čekat životní posun:

Jupiter celý rok 2020 pozitivně ovlivnil oblast komunikace s páníčky, učení, rozšiřování vědomostí a vzdělávání. Jupiter přál ve vyjednávání na úřadech v souvislosti s mazlíčky narozenými ve Štíru. Od 12/2020 a celý rok 2021 pomůže zlepšit životní podmínky a stabilitu. Páníčci vylepší  zázemí a domov svých mazlíčků Štírů. Jupiter upevní jejich životní pozici.

27/04/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata, mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 24+25+26/04/2021. Mazlíčci mohou být nemocní, či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví.

V době úplňku asistuje u Slunce Merkur, Venuše, Uran a Černá Luna. Spojí své síly a přinesou osudovou neočekávanou situaci. Zvířata Štíři  mohou očekávat velmi silné energie ve vztazích.

04/11/2021 nastane novoluní. Přináší ohromnou energii do nových začátků. Začínají novou životní kapitolu. Při novoluní působí navíc Mars s Merkurem. Zvířata narození ve  Štíru mohou očekávat hektické období. Všude o nich uslyšíme. Páníčci mohou hovořit a komunikovat na téma svých mazlíčků.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

St%C5%99elec

STŘELEC: V kostce  rok 2021

Rok 2020 díky  vlivu Černé Luny řešili Střelci oblast partnerů a dětí. Nevhodné partnerství se rozpadlo. Někdo mohl potkat nového partnera. Potomci byly další karmické téma k řešení. Někteří Střelci opustili práci, aby si našli vhodnější. Od 10/2020 do poloviny 07/2021 vliv Černé Luny bude působit v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ale také se  můžete starat o někoho ve své blízkosti. Služba blízkým.  Zde je nutné vyřešit pocit nevyhovující práce, mnoho práce za neodpovídající mzdu. Nenechat se využívat.  Vyčistit si zdravotní záležitosti tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Neřešené nemoci se budou hlásit o slovo. Čeká vás mnoho práce a povinností. V této době je nutné dbát na své zdraví a psychiku. Od 07/2021 až do jara 2022 mohou pod Černou Lunou řešit vztahy se zvířaty kolem sebe nebo s lidmi ve své blízkosti.

Kde čekat životní posun:

Jupiter celý rok 2020 ovlivnil finanční posun. Jupiter přál majetku a zlepšení majetkových a finančních poměrů.  Přinesl zvýšení prestiže a zlepšení finanční situace. Od 12/2020 a celý rok 2021 pozitivně ovlivní oblast komunikace, pohybu a cestování, psaného a mluveného slova, učení, rozšiřování vědomostí a vzdělávání. Jupiter bude přát vyjednávání na úřadech, zlepší sourozenecké vztahy.

14/12/2020 nastává novoluní ve vlastním znamení. Přináší ohromnou energii do nových začátků.  Při novoluní úřaduje Merkur, planeta komunikace. Střelce čeká náročné období na cesty a mnoho komunikace, psaní a hovoření na téma zvířecích miláčků. Dále v polovině vstupuje Venuše do vlastního znamení. Zvířata narozená ve Střelci mohou využít positivního vlivu až do začátku ledna 2021. Budou nádherní, neodolatelní. Doporučuji udělat si foto mazlíčků. Také je majitelé mohou zkrášlovat např. nový sestřih či nový obleček.

26/05/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata,  mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 23+24+25/05/2021. Mazlíčci mohou být nemocní, či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví. Pozor na bederní oblast, kyčle, stehenní sval, játra a krev. Mazlíčci potřebují přírodu a procházky.

V tento den proběhne zatmění Měsíce. Při zatmění se zesiluje úplňková energie. Očekávejme velmi silné emoce. Slunce se dostane do blízkosti vzestupného karmického uzlu a Luna spolu se sestupným uzlem přinese osudové situace k řešení ve spojitosti se zvířaty narozenými ve Střelci.  

04/12/2021 nastává novoluní ve vlastním znamení. Přináší ohromnou energii do nových začátků.  Zvířátka mohou začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit.

V tento den nastane úplné zatmění Slunce. ( v ČR jej neuvidíme) Jeho vliv silně podtrhuje téma zvířecích Střelců. Novoluní bude mít velkou sílu. Při novoluní asistuje Merkur, planeta komunikace. Střelce čeká velmi hektické období. Všude se o nich bude hovořit nebo psát. Budou středem pozornosti.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

Kozoroh

KOZOROH: V kostce rok 2021

V roce 2020 ovlivnila Černá Luna téma rodiny, domova nebo bydlení.  Mnoho zvířátek narozených v Kozorohu se přestěhovalo, změnilo bydlení, nebo dostalo nový pelíšek. Další téma pod Černou Lunou bylo zdraví. Zvířátka byla nucena si dát do pořádku vše, co souvisí se zdravím. Zejména kosti, kůže a kolena. Od 10/2020 do poloviny 07/2021 díky vlivu Černé Luny si udělají zvířátka pořádek v oblasti partnerů a také vše související s potomky Černá Luna přináší problémové situace k řešení do oblasti partnerských vztahů. Páníček jako parťák, nebo další zvířecí kamarád. V této době nedoporučuji mít potomky. Mohl by vzniknout nějaký problém. Od 07/2021 až do jara 2022 mohou pod Černou Lunou řešit  zdraví nebo péči o někoho jiného. Např. pejsek dostane zvířecího kamaráda, štěně, které je nutné naučit všemu, co má pejsek umět.

Kde čekat životní posun:

Jupiter roce 2020 působil ve vlastním znamení. Přinesl životní posun, který se odehrává jednou za 12 let. Přinesl situace, které zvýší prestiž všem zvířátkům narozených v Kozorohu. Od 10/2020 celý rok 2021 ovlivní  zvýšení prestiže mazlíčků. Stoupnou na ceně. Majitelé si jich budou vážit.

Saturn v Kozorohu působil necelé tři roky a v prosinci 2020 opustil nadobro znamení Kozoroha.  Ovlivnil postupnou změnu zvířátek.

13/01/2021 nastane novoluní v Kozorohu. Přináší ohromnou energii do nových začátků. Zvířátka začínají novou životní kapitolu, mohou se  vrhnout do nových plánů a aktivit se svým páníčkem. Při novoluní asistuje karmické Pluto. Otevírají se nevídané možnosti. Venuše se pohybuje vlastním znamením a tak mohou mazlíčci využít jejího pozitivního vlivu. Budou vyčnívat z davu. Stanou se nepřehlédnutelnými. Doporučuji vytvořit si fotografie svého miláčka, kde bude zářit. Pod vlivem Venuše to sluší všem.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie nebo prostě jen stáří.

24/06/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata,  mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 21+22+23/06/2021. Mazlíčci mohou být nemocní, či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví. Zvířata narozená ve znamení Kozoroha potřebuji řád a pořádek. Pravidelnost  úkonů jak je venčení či krmení.

Vodn%C3%A1%C5%99

VODNÁŘ: V kostce rok 2021

Černá Luna v roce 2020 působila nepříjemnosti s dopravním prostředkem, nebo omezení pohybu a cestování. Zvířata narození ve Vodnáři mohli řešit prostřednictvím svým páníčků problémy s úřady nebo soudy. Od 10/2020 do poloviny 07/2021 ovlivní Černá Luna téma rodiny, domova nebo bydlení. Přináší silné emoce a problémové situace v souvislosti s bydlením, domovem a zázemím. Mohou prožívat své úzkosti a strasti ze ztráty domova např. přestěhováním se do nového prostředí. Někteří mohou přijít o svůj domov, nebo pelíšek. Některé zvířátka čeká téma zdraví. Zejména problémy s pohybovým aparátem. Páníčkům doporučuji přidávat do krmení kolagen. Zvířata Vodnáři potřebují volnost a svobodu, život bez příkazů a omezení. Od 07/2021 až do jara 2022  mohou pod Černou Lunou řešit potomky a  partnerství. V této době nedoporučuji plánovat potomky. Může jim odejít zvířecí parťák, kamarád.

Kde čekat životní posun:

Působení Jupitera celý rok 2020 bylo přípravné na rok 2021. Jupiter ukončil některé situace, díky kterým se zvířecí Vodnáři mohou v budoucnu posunout, zlepšit své životní podmínky. Jupiter připravil půdu pro budoucí sklizeň zejména v pracovní oblasti. Působení od 12/2020 a v roce  2021: Toto je začátkem významného cyklu životního růstu. Každých 12 let se posouváme dál ve svém životním vývinu. Tento pozitivní vliv planety vnáší do života zvířat Vodnářů situace, které je posunou blíže štěstí. Vše, co jim brání prožívat šťastný život bude odstraněno.

Saturn se ve 12/2020  na několik let usadit ve Vodnáři. Přináší postupnou změnu  duše zvířátek Vodnářů, nový životní vývoj a rozvoj osobnosti během tří let. Saturn přinese karmické zkoušky, které musí zvládnout. Zejména vztahy mezi zvířaty a lidmi v blízkosti mazlíčků.

11/02/2021 nastává novoluní ve Vodnáři. Přináší ohromnou energii do nových začátků. Zvířecí miláčkové se pustí do nových plánů a aktivit spolu s páníčkem. Toto novoluní bude velmi silné, jelikož při novoluní asistuje Merkur s Jupiterem a Venuše se Saturnem. Zvířátka Vodnáře čeká velmi hektické období se sílou šesti planet. Bude se o nich hovořit, psát a komunikovat na všech frontách. Doporučuji foto, protože Venuše je činí krásnými a nepřehlédnutelnými.

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

24/07/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata,  mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 21+22+23/07/2021. Mazlíčci mohou být nemocní, či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví.

Úplněk přinese osudovou situaci díky Saturnu, který chce, aby si Vodnáři dali do pořádku svůj život, zejména vztahy. Pozor na tlapky, šlachy a klouby na nožkách.

22/08/2021 nastane druhý úplněk  ve Vodnáři v tomto roce. Při úplňku bude v těsném spojení  Luna s Jupiterem. Vše, co se bude dít je pro budoucí blaho zvířat narozených ve znamení Vodnáře.

http://www.astrokarty.cz/wp-content/uploads/2015/05/Ryby.png

RYBY: V kostce  rok 2021

Černá Luna v roce 2020 působila nepříjemnosti tím, že mohla snížit hodnotu a prestiž zvířátkům, kteří na narodili ve znamení Ryb. Od 10/2020 do poloviny  07/2021 působí v tématu úřady v souvislosti s majetkem. Pozor na veškeré podpisy a smlouvy týkající se zvířátek-Rybiček Vesmír přinese emočně vypjaté situace. Černá Luna může dělat problémy v oblasti vzdělávání a učení, v úředních záležitostech. Majitelé by si měli dát do pořádku doklady svým mazlíčků, např. čip, nebo očkování. Od 07/2021 ovlivní  Černá Luna zvířecím Rybičkám téma rodiny, domova nebo bydlení. Černá Luna přináší silné emoce a problémové situace v souvislosti s bydlením, domovem a zázemím. Mohou prožívat své úzkosti a strasti ze ztráty domova, např. přestěhováním se do nového prostředí. Někteří mohou přijít o svůj domov či pelíšek. Od 07/2021 až do jara 2022  se  mohou pod Černou Lunou přestěhovat, změnit domov. Dostat se do nestabilního prostředí. Také je možné, že budu zvířátka Ryby řešit zdraví.

Kde čekat životní posun:

Jupiter a jeho vliv v roce 2020. Jupiter pozitivně působil na společnost, v níž se miláčkové Ryby pohybují. Téma přátelství a kamarádi. Odstranil zvířata a lidi, které už nepatří do jejich života, a naopak přinesl důležité osoby, které mohou ovlivnit jejich budoucnost. Působení Jupitera od 12/2020 a celý rok 2021: Zvířátka pocítí větší chuť věnovat se sami sobě. Vše, co bude odcházet a ukončovat se, je pro budoucí štěstí zvířat Rybiček. Přichází posun na duši a duchovní úrovni. Jupiter v šestém a sedmém měsíci naznačí směr, kudy se budou Ryby ubírat v roce 2022. Dva měsíce bude působit ve vlastním znamení Ryb. V této době může brát sebou vše, co nepatří do budoucnosti Rybiček. Vyčistí určité situace. Velký životní posun mohou očekávat v roce 2022.

13/03/2021 nastává novoluní v Rybách. Přináší ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit spolu s páníčkem. Při novoluní působí Venuše s Neptunem. Ryby zvířátka mohou využít pozitivního vlivu Venuše, planety lásky a hodnot. Majitelé zvířátek o nich budou hovořit. Všude o nich uslyšíme a uvidíme je. Ovšem Neptun může mlžit, klamat, nalhávat určité situace.  Rybičky čeká hektické období, cestování a páníčky komunikace ve spojitosti se svými mazlíčky narozenými v Rybách.  

Čas před novoluním je období, kdy máme otevřeno tam, na druhou stranu. Nemocní a staří zvířátka mohou v klidu odejít. Euthanasie, nebo prostě jen stáří.

21/09/2021 nastává úplněk ve vlastním znamení. Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Pozor na jiná zvířata,  mohou nastat šarvátky a nevraživosti se sousedovic Alíkem. Kritické dny jsou těsně před úplňkem, zejména 18+19+20/09/2021. Mazlíčci mohou být nemocní, či psychicky nevyrovnaní. Po úplňku se všem uleví. Při úplňku opět asistuje Neptun, planeta klamu. Páníčci Rybiček mohou něco ukrývat nebo jim může být něco zatajeno. V oblasti zdraví je dobré se zaměřit na spodní část tlapek, prsty a psychiku.

Daniela Hannah:

V případě zájmu o výklad karet, numerologii a astrologii mi zavolejte prosím na telefon: 736 201 587 (denně od 11–21 hod.)

www.astrokarty.cz

Foto a kresby: archiv D. Hannah

Show Buttons
Hide Buttons