Znáte pojištění PetExpert?

PetExpert je pojištění pro psy a kočky, vaše mazlíčky chrání před vysokými účty od veterináře už 5. rokem. V rámci tohoto pojištění lze vybírat mezi čtyřmi produkty, které se liší svými limity a riziky. Avšak v každém balíčku máte pojištění veterinární péče s vámi vybraným limitem a pojištění odpovědnosti s limitem 2 000 000 Kč. Nově PetExpert nabízí jako jediný na trhu i možnost samostatného cestovního pojištění do zahraničí – PetExpert NA CESTY.

V rámci pojištění PetExpert nabízí i chovatelský program pro registrované chovy.

Do programu se chovatelská stanice může registrovat zcela zdarma zde: Přehled programu Chovatel v pojištění psů a koček PetExpert.

Program nabízí celou řadu výhod pro štěňata a koťata odcházející z chovné stanice, například získají 4 měsíce pojištění zdarma, což novému majiteli ušetří téměř 3 000 Kč.  Takto sjednané pojištění navíc platí ihned a nemá čekací dobu. Podmínkou však je, že zvíře musí od chovatele odcházet zdravé.

Chovatel získá za každé pojištěné štěně nebo kotě odměnu 300 Kč na své pojištění a také pojištění březosti už v druhém vrhu.

Budoucí majitelé mazlíčků zvažují pojištění ještě před jejich příchodem, touto službou jim chovatelské stanice nabízí velkou výhodu, kterou by jinde na trhu nezískali.

Navíc si noví majitelé mohou sami vybrat úroveň pojištění, kterou preferují.

https://www.petexpert.cz/

Show Buttons
Hide Buttons