Podleská Tlapkiáda 2018

4. srpna Pořádá Pesopark
 
Výstava je pojatá jako výstava na zkoušku. Posuzování probíhá jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a ve výstavním postoji. Nebude chybět ani prohlídka zubů a prohmatání pejska. Posuzovat budou zkušení kynologové a chovatelé, nikoliv oficiální rozhodčí. Nemějte však obavy, jde především o to, abychom si to všichni užili. U nás se hodnotí především charisma a originální vzhled, souhra majitele se psem a povaha. Důležitá je také celková kondice psa. A snaha se cení dvojnásob 🙂

Čas mezi jednotlivými kategoriemi můžete vyplnit funny soutěžemi, které jsme si pro vás a vašeho psího kámoše připravili. Zatím vám však prozradíme pouze to, že jsme jim dali vystihující názvy a to, Šikulka, Nebojsa a Otesánek. Uhodnete o co půjde? Sledujte událost zde – vše se časem dozvíte. A nebo…nechte si to jako překvapení :-).

Celá akce se odehraje v našem nově zařízeném, moderním areálu PESOPARK. Který vám nabídne občerstvení, moderní zázemí, odkládací boxy pro vašeho psího kámoše, v případě teplého počasí psí brouzdaliště i posezení se slunečníky a parkování v areálu zdarma.

Na akci se můžete těšit také na prodejní stánky našich sponzorů a charitativní obchůdky pozvaných depozitů a spolků, o kterých vás budeme informovat průběžně.

*na akci bude pořizována fotodokumentace a videodokumentace*

Show Buttons
Hide Buttons