Pomáháme

Pravidelně vozíme pomoc do útulků – střídavě pro pejsky a kočičky.

Dále, v každém vydání nabízíme opuštěné kočky a psy a významně podporujeme kočičí a psí útulky a jejich akce. Šéfredaktorka časopisu Kateřina Kašparová se dlouhodobě angažuje zejména v kočičích útulcích (už od r. 1990).

Za první číslo jsme věnovali 10 000 Kč psímu útulku Litvínov a 10 000 Kč Kočičímu Azylu CZ, který pořádá MISS KOČKU 2012 (celkem jsme na tuto akci věnovali přes 60 tis. Kč – nájem sálu, stěhování klecí a další organizační práce – tj. příspěvky z prodejů č. 2 a 3). Reportáže z dalších našich akcí v rámci našeho projektu PRO ÚTULKY najdete v každém čísle našeho časopisu.

Pořádáte nějakou charitativní akci pro kočičky a/nebo pejsky, nebo jinak pomáháte? Dejte nám o tom vědět! Rádi se připojíme a pomůžeme.

RÁDI A DLOUHODOBĚ PODPORUJEME TYTO ORGANIZACE A PROJEKTY:

Šéfredaktorka časopisu Kateřina Kašparová (známá TV novinářka a milovnice zvířat), provozuje i vlastní spolek Kočičí a psí azyl, z.s., věnuje se aktivně i pomoci bull psům nouzi aj.

Malina pro slona – moc pěkný projekt na podporu výcviku psů, kteří odhalují pašeráky cenných trofejí v africkém Kongu. Projekt vede Hana Böhme – přední česká kynoložka a zkušená trenérka psů. Od r. 2018 u nás vychází exkluzivní rozhovor s ní právě o její záslužné práci v Kongu (vždy na str. 32-33).

Miss kočka Podporujeme charitativní akci Miss kočka (soutěž krásy koček bez ohledu na původ, spojenou s Umísťovací výstavou koček z útulků).

PESOS

Sdružení PESOS skvěle pomáhá pejskům, ale i kočkám a vůbec všem zvířatům, kteří se ocitli v nouzi. Jeho patronem je Václav Noid Bárta (rozhovor s ním jsme přinesli v lednu 2013).

Dobrmani v nouzi

Vše o HCM

Užitečnýprojekt Vše o nemoci HCM

Dejte nám šanci

Web DEJTE NÁM ŠANCI – na pomoc psím seniorům, o které není zájem a kteří v útulcích marně vyhlížejí nové  domovy…

Od začátku podporujeme kampaň JEDEN METER SK – proti novému zákonu, který chce na Slovensku zpřísnit chov některých plemen.

Show Buttons
Hide Buttons