Virtuální Májový Běh

1. 5. až 7. 5
První virtuální běh na podporu psího depozita Litvínov. FB událost zde

Pojďme se obléknout do sportovní výbavy a vyčistit si hlavu třeba do lesa (mimo civilizaci) a zároveň tím podpořit pejsky bez domova.

V termínu 14. – 28. 4. 2020 můžete zasílat své přihlášky přes odkaz zde : https://docs.google.com/forms/d/12dlf14nI_DlicFoNiHNomdRrPlrhN3-e73xfGOnFCFo/

Přihlašování je možné do 28. 4. 2020 do 23:59 hod. Poté je přihláška neplatná a běžec nebude do virtuálního běhu zařazen.

Částka za běh je 150,- Kč, ve kterém je příspěvek na pejsky bez domova, účastnická medaile, zásilkovna a zařazení do slosování o ceny.
Platba musí být na transparentním účtě připsána nejpozději 30. 4. 2020.

Běhat se bude kdekoliv v České republice, daleko od civilizace. Prosíme, dodržujte nařízení vlády a běhejte s rozumem.

Běh proběhne od 1. 5. 2020 do 7. 5. 2020.
Prosíme o zaslání výsledků běhu na email niki@kociciapsiazyl.cz a to nejpozději 7. 5. 2020 v 23.59 hod. Ve výsledku běhu musí být vyditelný počet uběhnutých km a čas. Odeslání výsledků po půlnoci bude bráno jako nesplněno. 🙂

Startovní listina bude zveřejněna u události, kde bude také volně ke stažení šablona na tvé startovní číslo. Po vytisknutí je potřeba do ní zapsat své číslice fixkou. Připevni na tričko a můžeš běžet. ?

Tabulka se každý den aktualizuje. Pokud se v ní ještě nevidíte, počkejte do druhého dne. Kdybyste se v ni neviděli další následující dny, kontaktujte nás.

Online tabulky:
Běh: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PLfGdkholrWumuTJAVBrXBGFGCcV2YYk4kCTiijPpkE/edit?usp=drivesdk

Canicross:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kv2tKLlFTyeP0BFPJFX0N5EFXpScY3vIkQGqbcOpeZc/edit?usp=drivesdk

Budeme rádi, když váš běh společně s fotkou a startovací číslem zveřejníte na sociálních sítích a označíte na něm naše Psí depozitum Litvínov. Jsme na Facebook i instagramu. Budeme také rádi, když k příspěvku přidáte hastag #pomahamdepozituLitvinov. Pokud budete chtít, abychom vaší koláž / vaše foto zveřejnili na našich stránkách, pošlete nám ji zároveň s výsledkem na email. Zasláním dáváte automaticky povolení se zveřejněním.

Děkujeme všem za podporu a držíme Vám palce ?
Nezapomeňte se před během procvičit, dodržujte pitný režim a běhejte s rozumem ?

Show Buttons
Hide Buttons