Služby pro pejsky

PESOPARK – Nové (od 2017) sportovně kynologické volnočasové centrum v Praze 10-Uhříněvsi, o rozloze téměř 4 ha, přímo u Podleského rybníka,i s moderním zázemím a celoročním provozem.

Najdete tam oplocený a osvětlený areál, parkování, klubovnu, venkovní občerstvení, moderní sociální zařízení, ohniště s venkovním posezením, wi-fi…

V rámci výcvikové plochy nabízí dvě celooplocená hřiště, mobilní oplocení, volný výcvikový plac a výcvikovou temperovanou jurtu. K dispozici je 12 odkládacích boxů pro psy, moderní sportovní vybavení, které odpovídá nejvyšším standardům kvality a bezpečnosti. V parných dnech můžete využít psí brouzdaliště… Pro nejmladší návštěvníky štěněcí školičky jsou k dispozici „kinder překážky“.

Mottem PESOPARKU je: Váš pes si zaslouží to nejlepší, stejně jako Vy.
S Pesoparkem jsme navázali spolupráci na jaře 2018.


DOVOLENÁ SE PSEM  je databází ubytovacích zařízení, kde jsou psi vítáni (ev. i jiná zvířata). Není to cestovní kancelář, ani nemá žádné provize z ubytování(!). Najdete tam plné kontakty na ubytovací objekty – telefon, mail, web a reference. Každý objekt má jednu informační stránku a objekty si kontaktujete vy sami.
S provozovatelkou Martinou Pupcsikovou spolupracujeme cca od r. 2015 – píše pro nás exkluzivně seriál s báječnými tipy pro vás a vaše psí parťáky 🙂


EMAN BULÍK – Ruční výroba a prodej potřeb pro bulíky a bulíkáře s vlastním designem.
 
 
 
 
 
 
 
 
Profesionální hlídání koček u Vás doma:  www.catsit.cz

 
 
 

samolepkaNechte si vyrobit nápaditou samolepku na vaše auto s fotkou vašeho psa!

Kontakt: www.lucieskopalova.com

Show Buttons
Hide Buttons