Časopis

Pro majitele a milovníky psů a koček z řad široké veřejnosti,
jediný společný o psech a kočkách na českém trhu!
Nejvíc ze všech pomáhá opuštěným a týraným zvířatům!

Už od června 2012 řešíme každodenní problémy i radosti lidí, kteří mají pejsky a/nebo kočičky jako členy domácnosti. V každém čísle představujeme kočičí a psí plemeno, spoustu zajímavých příběhů (veselých i smutných), pozornost věnujeme i kontroverzním tématům, jako jsou např. množírny. Hodně se věnujeme osvětě – tj. zejména propagaci kastračních programů, učíme děti, jak se správně chovat ke zvířatům, a to i přímo na akcích (“psí dny” apod.).

Součástí jsou dále výchovné, výcvikové, výživové, veterinární ad. poradny s předními odborníky. Nechybí ani reportáže z akcí a výstav. 

ROZSÁHLÁ POMOC PRO ÚTULKY

Nejvíc ze všech časopisů se věnujeme charitě ve prospěch opuštěných a týraných zvířat (šéfredaktorka se v tom osobně aktivně angažuje už 25 let!). V každém čísle nabízíme opuštěné kočky a psy k umístění. Realizujeme vlastní projekt PRO ÚTULKY – pravidleně vozíme peníze, krmení ad. potřeby do útulků, střídavě do psího
a kočičího. Úzce spolupracujeme dlouhodobě s Nadací na ochranu zvířat.

Časopis HAF & MŇAU není vydáván primárně pro zisk – vše, co „vydělá“, jde obratem na pomoc potřebným zvířatům!

Do našeho projektu se už zapojila i celá řada partnerů – obchodů, výrobců krmení apod. Díky tomu můžeme útulkům přivážet opravdu hodnotné dary.

KK a BillŠÉFREDAKTORKA: Kateřina Kašparová

KDE NÁS KOUPÍTE:

KOUPÍTE NÁS V SÍTI PNS – seznam všech prodejen po celé ČR, kde nás zaručeně seženete, najdete ZDE (vč. speciálního programu na vyhledávání jednotlivých měst)

V elektronické podobě jsme ZDE na ALZA (dříve Publero).

PŘIDEJTE SE K NÁM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH:

Najdete nás i na facebooku – tady a na twitteru – zde.


Show Buttons
Hide Buttons