Benji hledá domov & boxer Pavel Šour

Jak už víte ze stránek aktuálního čísla 3-4/2020, neměl Benji dosud zrovna skvělý život – se svým páníčkem (mladým klukem) bydlel v autě, pak putoval k 80leté paní, která na něj ale nestačila… A tak se dostal do Psího depozita Litvínov, kde se ho ujala hodná slečna Veronika a vzala ho k sobě do dočasné péče.

Pavel Šour je plzeňský profesionální boxer, výherce titulu a hlavně milovník pejsků. V lednu se sešel s dočasnou tetou Veronikou a ta nafotila krásné fotky Benjiho s Petrem, které snad pomohou s hledáním nového domova pro chudáka pejska. Focení si všichni užili a my tímto Petrovi moc děkujeme, že se do pomoci Benjimu zapojil.

Benji nemá po těle šrámy, barva kožíšku není módní a ani není zástupce konkrétního plemene, ale přesto má lásky na rozdávání a je to úžasný pes! Verča Benjiho učí povely, jezdí s ním na výlety a navštěvuje hersenwerk u poradkyně Simony Vykoukové.

Je to veselé a hravé odrostlé štěně (asi 1,5 roku), které miluje lidi, procházky, válení se v posteli a aportování. Je to neskutečný mazel! Je i velmi učenlivý, skvěle zvládá základní poslušnost, i prohlížení zubů, uší a tlapek. Výborně zvládá samotu a nic neničí.

Jediný Benjiho problém je nesnášenlivost k ostatním psům. Nevíme, proč se to tak děje, ale bezdůvodně na pejsky útočí. Přesto je to ten nejúžasnější pes na světě…

Benji se nyní nachází v Plzni. Pokud vás zaujal a podělíte se s ním o kousek svého domova, bude vám za něj vděčný až do konce života ♥ to má být srdíčko Veroniko

Více info najdete na např. na facebookových stránkách Psí depozitum Litvínov.

Kontakt:

Psí depozitum Litvínov

e-mail: nikiZAVINÁČkociciapsiazyl.cz

Tel: +420 735 027 557 (pouze SMS prosím – kvůli nepravidelné prac. době)

Foto: Veronika Svárovská

Show Buttons
Hide Buttons