Firma flexi, světový výrobce samonavíjecích vodítek uvádí na trh novinky. Seznamte se :)

https://flexi.de/en/product-range-2020

flexi New COMFORT

Harmonie komfortu a designu

Samonavíjecí vodítka flexi New COMFORT mají nyní nový vzhled! Moderní svěží barvy kombinované se světle šedou přinesou do každého Vašeho dne  lehkost a uvolněnost.

Vodítko má ergonomické, nastavitelné (od velikosti M) a též mimořádně pohodlné držadlo. Zaujme Vás též možnost doplnění o promyšlené příslušenství.

Osvědčená technologie flexi “Made in Germany” zajišťuje spolehlivé a vysoce komfortní ovládání při každé Vaší vycházce. Atraktivní vodítko flexi New COMFORT umožňuje pejskovi přirozeně se pohybovat a zkoumat a zároveň neomezuje jeho bezpečnou kontrolu.

Vodítko flexi New COMFORT je nabízeno ve 4 velikostech, v 5 atraktivních barvách (růžové, světle modré, červené, modré a černé), v provedení s obzvláště robustní páskou či lankem s reflexním ochranným páskem.

Jistě Vás zaujme i nové moderní a velmi nápadité balení.

Od velikosti S lze flexi New COMFORT volitelně doplnit o praktické příslušenství. Flexi LED osvětlení s předními a zadními reflektory zajišťuje zvýšenou bezpečnost. Praktický flexi Multi Box lze navíc k vodítku připevnit pouhým jedním kliknutím, takže pamlsky či sáčky jsou vždy po ruce.

flexi – Firma flexi byla založena v roce 1973, je vynálezcem flexi samonavíjecího vodítka a jedničkou na světovém trhu těchto vodítek. Co před vice než 45 lety začalo vylepšením spouštěcího mechanismu motorové pily, vyrostlo do špičkových výrobků, které jsou jedničkou na všech rozvinutých trzích světa.

Více než 300 zaměstnanců ručně vyrábí všechna flexi vodítka v závodě v Bargteheide nedaleko Hamburgu v Německu, Denně se zde vyrobí desítky tisíc vodítek a exportují se do více než 90 zemí po celém světě.

Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design jen podtrhují dokonalost vodítek flexi. Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují nejmodernějším pružinovým a brzdovým systémem, který ztělesňuje zásadu firmy – neustále inovovat a nekompromisně trvat na nejvyšších standardech kvality. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické, moderní, módní či elegantní, všechna flexi vodítka jsou navržena tak, aby potěšila každého psa i jeho majitele. Jednoduše: flexi je “Made in Germany”, prostě to nejlepší!

Základní fakta o firmě flexi:

  • Zakladatel, vynálezce flexi vodítka a CEO od roku 1973: Manfred Bogdahn
  • Navrženo, vyvinuto a vyrobeno v Německu
  • Sídlo v Bargteheide nedaleko Hamburgu, 300 zaměstnanců
  • Jednička na světovém trhu, exportuje do více než 90 zemí světa
  • “Skrytý šampion” (“Hidden Champion” – Hermann Simon)
  • “Značka století” (“Brand of the Century” – Deutsche Standards)

Chcete vědět, jak vypadalo první vodítko flexi a jak se vodítka vyrábí ? Podívejte se na:

Nová vodítka flexi nakoupíte u všech dobrých prodejců !

Show Buttons
Hide Buttons