Tipy na skvělé dárky

Lámete si hlavu, co dát pod haf/mňau stromeček? Ať už vašim miláčkům, nebo třeba přátelům, kteří doma milovaného čtvernožce mají…?

Co třeba nádherný portrét miláčka? Poctivá ruční malba v počítači dle vaší dodané fotky… Více info a objednávky na vince@janmayen.cz, nebo volejte na tel. 602 466 524.

FLEXI PUPPY

NOVÉ VODÍTKO FLEXI SPECIÁLNĚ PRO ŠTĚŇATA

  • 2m vodítko s extra odolným páskem proti okusování
  • pro štěňata do 12 kg
  • elegantní design s lesklým povrchem
  • ergonomické držadlo pro větší i menší ruku
  • bezpečný a komfortní brzdový systém
  • ve dvou módních pastelových barvách
  • perfektní osvědčená kvalita „Made in Germany“
  • žádejte u všech dobrých prodejců

www.flexi.de

BRIT

ČESKÁ ŠTĚDROVEČERNÍ HOSTINA PRO PSÍ GURMÁNY

Šťastné a veselé do všech psích misek!

Aby naši psí parťáci nezůstali na Vánoce zkrátka, servíruje jim Brit tradiční štědrovečerní menu přesně podle jejich gusta – ve formě masové konzervy s kaprem a bramborovým salátem.

Limitovaná edice Brit Mono Protein obsahuje 100% protein z kapra, brambory, mrkev i hrášek a je, stejně jako ostatní konzervy této řady, vhodná i pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí.

Cena: 47 Kč

Chutný a zdravý balíček pro psí i kočičí parťáky

Na pejsky čeká v boxu kromě hračky i několik delikátních dobrot, na nichž si zaručeně pochutnají. Kočičky se mohou těšit na dárkovou krabici s lahodnými položkami, které vaši šelmu přimějí spokojeně vrnět. A nechybí ani plyšová myška pro radost. Balíčky můžete využít jako dárek pod stromeček, k psím/kočičím narozeninám nebo třeba jako pozornost pro ty, kdo si domů přivedli nového čtyřnohého společníka…
Cena: psí box 249, kočičí 199 Kč

EQUIZOO

HRAČKA MÍČ PRO KONĚ NA SENO

Krmný míč na hraní do výběhu či stáje. Míč má 19 otvorů a vejdou se do něj až 3kg sena. Plast je odolný proti UV záření. V barvách: růžová, modrá, červená a fialová.
Cena: 1899 Kč

ŠKRABADLO PETREBELS CITYVIEW

Pestrý výběr kvalitních škrabadel všech velikostí, např. stabilní prostorné škrabadlo CityView od PetRebels pro velké kočky za 10 999 Kč.

PAMLKY DOKAS

Chutné pamlsky Dokas z kvalitního masa nebo s hmyzím proteinem.

Cena dle velikosti už od 99 Kč.

Prodejna EquiZoo:
OC Centrum, Čestlice
www.equizoo.cz

A POZOR! V aktuálním čísle časopisu HAF&MŇAU najdete na str. 11 kupón na 20% slevu na Váš nákup v prodejně EQUIZOO!

KERAMOST

ČESKÉ POCTIVÉ STELIVO PRO KOČKY

Je to už více než 25 let, co společnost KERAMOST, a.s. vyrábí steliva pro kočky. Nabízí přímo ohromné množství nejrůznějších druhů bentonitových hrudkujících steliv, které se liší barvou, jemností mletí či parfumací… Denně vyrobí až 70 tisíc ks steliv! I při tomto enormním množství klade tato česká firma neustálý důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka i zvířat.

Právem se tedy může pyšnit i mezinárodně uznávaným certifikátem BRC, který svědčí o mimořádně vysoké úrovni kvality výroby a nastavených standardů v této společnosti. Každá kočka je vysoce individuální s odlišnými požadavky, čemuž je nabídka steliva od firmy KERAMOST samozřejmě přizpůsobena. Zde jsou tři varianty, s nimiž se jistě trefíte do vkusu vašeho zvířecího miláčka.

MIKEŠ PARFUM je šedé hrudkující stelivo s hrubšími zrny, které má příjemnou vůni, a přitom je dostupné za bezkonkurenční cenu. Jemný parfém se uvolňuje až po kontaktu s tekutými výměšky, a není nijak obtěžující či škodlivý pro chovatele ani kočku.

MIKEŠ CATBOY je 100% přírodní hrudkující stelivo světle hnědé barvy, které v kočkách evokuje pocit přirozeného prostředí pro vykonání své potřeby. Granulky steliva jsou jemnější a odprášené pro zvýšení komfortu a čistoty. Stelivo tvoří velmi rychle kompaktní zploštělou hrudku a dokonale tak uzavírá možný zdroj zápachu.

MIKEŠ PREMIUM je luxusní hrudkující stelivo bílé barvy, vytvořené pro nejnáročnější chovatele koček. Mikeš Premium má zvýšenou schopnost absorpce a výrazně sníženou prašnost. Jakostní bentonit a jemnější granulometrie zaručují tvorbu velice pevných a kompaktních hrudek.

Show Buttons
Hide Buttons