Firma flexi, světový výrobce samonavíjecích vodítek uvádí na trh novinky. Seznamte se!

https://flexi.de/en/product-range-2020/

flexi XTREME
extrémně odolné!

Firma flexi je znovu o krok před ostatními!

Robustní flexi XTREME, špičkové “high-tech” páskové vodítko je právě uváděno na trh. Je navrženo tak, aby splňovalo ty nejvyšší požadavky na intenzivní používání.
Vodítko flexi XTREME je vyrobeno z vysoce odolných materiálů a páska je z mimořádně trvanlivých přízí. Díky tomu je toto vodítko ideální pro profesionály.
Ve velikostech S, M a L, v barevné kombinaci oranžová/černá.

flexi – Firma flexi byla založena v roce 1973, je vynálezcem flexi samonavíjecího vodítka a jedničkou na světovém trhu těchto vodítek. Co před více než 45 lety začalo vylepšením spouštěcího mechanismu motorové pily, vyrostlo do špičkových výrobků, které jsou jedničkou na všech rozvinutých trzích světa.

Více než 300 zaměstnanců ručně vyrábí všechna flexi vodítka v závodě v Bargteheide nedaleko Hamburgu v Německu, Denně se zde vyrobí desítky tisíc vodítek a exportují se do více než 90 zemí po celém světě.

Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design jen podtrhují dokonalost vodítek flexi. Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují nejmodernějším pružinovým a brzdovým systémem, který ztělesňuje zásadu firmy – neustále inovovat a nekompromisně trvat na nejvyšších standardech kvality. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické, moderní, módní či elegantní, všechna flexi vodítka jsou navržena tak, aby potěšila každého psa i jeho majitele. Jednoduše: flexi je “Made in Germany”, prostě to nejlepší!

Základní fakta o firmě flexi:

  • Zakladatel, vynálezce flexi vodítka a CEO od roku 1973: Manfred Bogdahn
  • Navrženo, vyvinuto a vyrobeno v Německu
  • Sídlo v Bargteheide nedaleko Hamburgu, 300 zaměstnanců
  • Jednička na světovém trhu, exportuje do více než 90 zemí světa
  • “Skrytý šampion” ( “Hidden Champion” – Hermann Simon)
  • “Značka století” (“Brand of the Century” – Deutsche Standards)

Chcete vědět, jak vypadalo první vodítko flexi a jak se vodítka vyrábí ? Podívejte se na:

Nová vodítka flexi nakoupíte u všech dobrých prodejců!

Show Buttons
Hide Buttons