Italský chrtík – aristokrat s duší klauna

Tak zní název nejnovější knihy o plemeni z pera Heleny Podané. Jedna z nejzkušenějších českých chovatelek chrtíka navíc exkluzivně jen pro naše čtenáře připravila představení plemene do nového čísla č. 1-2/2017 (na str. 12-14).

Italský chrtík, nejmenší plemeno chrtů, získává v posledních letech stále větší oblibu. Jakmile propadnete kráse tohoto elegantního, něžného, ale temperamentního psíka, změní se váš život. Charismatický společník, malý, ale s velkým srdcem, v němž podstatné místo budete zabírat právě vy, si vás podmaní a naprosto získá.

Italsky chrtikDosud chyběla ucelená publikace, která by vás s tímto plemenem podrobně seznámila. Nyní se vám konečně dostává do rukou. Autorkou je dlouholetá chovatelka plemene, která se už od roku 1985 intenzivně věnuje své hluboké vášni – italským chrtíkům – a dlouhé roky pracovala i jako poradkyně chovu Klubu chovatelů italských chrtíků. Srozumitelnou a přitažlivou formou vás provede radostmi i úskalími, jež na vás čekají od štěněcích krůčků až k chrtímu stařečkovi, ať už hledáte skvělého společníka nebo výstavního či dostihového šampiona.

Kniha vyšla 2. listopadu 2016 a koupíte ji za 399 Kč. Naši čtenáři mají v novém čísle možnost ji vyhrát zcela zdarma 🙂

Show Buttons
Hide Buttons