Jak posílit imunitu mazlíčků? Pomůže KLUB VĚRNÝ PŘÍTEL.

Blížící se podzim řádně prověří kondici a imunitu nejen nám, ale zvýšenou zátěž představuje také pro naše mazlíčky. I ti jsou totiž k nemocem v tomto období náchylnější stejně jako my. Právě teď závisí na kvalitě, pestrosti a vyváženém obsahu krmiva odolnost vašeho psa nebo kočky a jejich připravenost na spokojený život i během podzimu. Pro vaše mazlíčky máme pár rad, jak správně na podzim krmit, a to včetně výživových doplňků.

Jak správně o mazlíčka na podzim pečovat?

  • Klíčové je maso, vitaminy a minerály. Chlupáčům teď chutná více než obvykle, mají přirozenou tendenci ukládat si tukové zásoby. Rozhodně jim ale obvyklou dávku stravy nezvyšujte. Namísto toho jim denní porci krmiva rozdělte na dva díly (ráno a večer) a výživu doplňte například pamlskem.
  • Zvířata žijící ve venkovním prostředí teď ale mají přeci jen zvýšené nároky hlavně na přísun energie, kterou využívají pro zahřátí. Řešením je volba prémiového krmiva s vysokým obsahem energie.
  • Nezatěžujte organismus svého mazlíčka rychlými přechody mezi vyhřátou domácností a chladným venkovním prostředím. Před i po venčení jim dejte čas na teplotní adaptaci v nevytápěné místnosti.
  • Věnujte kondici a zdravotnímu stavu psa nebo kočky zvýšenou pozornost, riziko nákazy nemocí od jiného zvířete je na podzim výrazně vyšší.
  • Používání psích oblečků není módním výstřelkem, ale má pro naše mazlíčky i nás velmi praktický přínos. Snižují riziko prochladnutí a zároveň snižují míru znečištění psa i domácnosti podzimní plískanicí.

Je kvalitní plnohodnotné krmivo drahé? Rozhodně nemusí!

Inflace v průběhu minulých měsíců způsobila raketové zvýšení cen na trhu nejen u nás, ale i ve světě a samozřejmě se tato inflační spirála nevyhnula ani krmivu. Často navíc krmivo bývá až nesmyslně předražené. A tak se v Mountfieldu rozhodli dupnout na brzdu a své zákazníky v tom nenechat a nabídnout jim něco neobyčejného. Založili Klub Věrný přítel. Klub, který zákazníkům, kteří u nich pravidelně nakupují pro své chlupáče, přináší nejnižší možné ceny. „Vzhledem k vysoké kvalitě našeho krmiva jsou opravdu bezkonkurenční a jsou dokonce výrazně nižší než naše akční ceny, které v rámci různých krátkodobých akcí nabízíme široké veřejnosti. Můžete se podívat do našeho e-shopu www.mountfield.cz nebo zajít do kterékoliv z 58 firemních prodejen“, říká Kateřina Böhmová, manažerka komunikace společnosti Mountfield. Ale nejen to, za zvýhodněné ceny Věrný přítel můžete pořídit také novou řadu výživových doplňků pro psy a kočky, které významně přispívají ke skvělé kondici vašich mazlíčků v každém období.

  • BETA GLUKAN (50 g) – Účinný přírodním stimulátorem imunity. Tento unikátní přírodní polysacharid podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním, parazitárním i nádorovým onemocněním.
  • CHONDRO (80 g) – Silná a účinná kompletní výživou kloubů psů a koček. Obsahuje všechny důležité látky pro klouby, pojivové tkáně i chrupavky.
  • LOSOSOVÝ OLEJ (500 ml) – Zmírňuje projevy kožních alergií a má vynikající účinek na kvalitu a lesk srsti. Jde o 100% přírodní, nerafinovaný lososový olej bez příměsí a jiných druhů rybích olejů.
  • KELPA, mořská řasa (200 g) – Potlačuje zápach z tlamy a brání vzniku zubního plaku a kamene. 100% přírodní mořská řasa (Ascophyllum nodosum) z čistých norských moří.

V nabídce společnosti Mountfield naleznete krmivo vyvážené receptury pro různá plemena různých velikostí a životních fází – více než 130 druhů křupavých granulí, šťavnatých masových konzerv, lahodných kapsiček, pamlsků a výživových doplňků napříč třemi řadami: standardní CARNIS, prémiová VIVAVITA i superprémiová STARVITA.

Kompletní nabídku pro Vaše čtyřnohé parťáky za ceny Věrný přítel si prohlédněte na www.mountfield.cz.

Show Buttons
Hide Buttons