Jak uživit domácí mazlíčky? Věrnost poráží inflaci a drží ceny dole.

Češi milují psy a kočky. Podle průzkumu z letošního roku má doma jedno z těchto zvířat téměř polovina rodin, to je zhruba 4,7 milionu domácností. V přepočtu na počet obyvatel tak Češi patří mezi největší pejskaře a „kočkaře“ v celé Evropě. Ne nadarmo se říká, že Češi jsou národem domácích mazlíčků.

Nejoblíbenějším a nejrozšířenějším je právě pes, kterého má ve svých domácností podle loňského průzkumu agentury Nielsen Admosphere asi čtyřicet procent Čechů. V těsném závěsu jsou kočky. Průzkum také ukázal, že počty chovaných mazlíčků i kvůli pandemii a omezením ještě narostly. A že o jejich pořízení mnoho dalších českých domácností uvažuje. A bohužel ani segmentu krmiv se nevyhnula současná inflace a majitelé mazlíčků zjišťují, co s cenou krmiva inflace udělala a kolik to ukrojí z domácího rozpočtu. Jak z toho ven, když odmítáte na svém milovaném zvířeti začít najednou krutě šetřit a chcete mu i nadále dopřávat kvalitní stravu v dostatečném množství? Tak nyní uvažují tisíce chovatelů, pro které jsou chlupatí mazlíčci neoddělitelnou součástí rodiny. A pro mnoho seniorů třeba i jedinými věrnými přáteli.

Obsah obrázku kočka, savci, pes, hledání

Popis byl vytvořen automaticky

Je to bludný kruh, ale východisko přece jen existuje – a tím je nový klub Věrný přítel, který pro své zákazníky nakupující pravidelně krmivo založila společnost Mountfield. „Prodeji krmiva se věnujeme už 10 let. Naše vášeň a pracovitost v kombinaci s vysokou kvalitou krmiva a jeho nízkou cenou nás vystřelily na pozici jednoho z největších prodejců krmiva v České republice. Z toho máme velkou radost a chtěli jsme všem svým zákazníkům nabídnout něco neobyčejného. Založili jsme tak Klub Věrný přítel. Klub, který pravidelným zákazníkům přináší nejnižší možné ceny veškerého krmiva,“ vysvětluje Jakub Nováček odborník z divize pet food společnosti Mountfield.

A výhody nového Klubu už objevil i František Lébl z Pardubic. „Pro toho mého mlsného vlčáka nakupuji krmivo v Mountfieldu zhruba 3 roky. Náš oblíbený pytel granulí (Pozn. red. Prémiová Vivavita 15 kg) stojí normálně 1 375 Kč, v akční ceně je nyní za 685 Kč, ale já ho jako člen Klubu Věrný přítel nakupuji jen za 499 Kč,“ říká spokojeně pan Lébl. A také prozradil, že stát se členem Klubu a nakupovat za Ceny Věrný přítel je hračka. „Stačí, když krmivo nakupuji pravidelně v Mountfieldu, mám jejich zákaznickou kartičku a pak už akorát každým dalším nákupem šetřím až tisíce korun z rodinného rozpočtu,“ dodal pan Lébl.

Nový klub jede na plné obrátky

„Jak už bylo zmíněno, ceny jsou nejnižší možné a počítáme s tím, že tento cenový režim budeme udržovat několik dalších let po celou dobu existence Klubu,“ doplňuje Jakub Nováček. „Samozřejmě také vnímáme k jak výrazným změnám došlo během posledního roku ve všech cenách a že současné ceny krmiva na trhu jsou předražené. I to byl jeden z důvodů, proč jsme klub Věrný přítel spouštěli. Víme totiž, jak je pro majitele psů a koček důležité vědět, že pro své mazlíčky mají tu nejlepší kvalitu a za bezkonkurenční cenu,” říká Nováček.

V prodejnách i na e-shopu Mountfield je k dostání na 130 druhů vysoce kvalitního krmiva. A to hned ve třech rozsáhlých řadách: standardní Carnis, prémiová VivaVita a superprémiová StarVita, a to v granulích, konzervách i kapsičkách. Nejde přitom o nějaký předražený dovoz z ciziny. A tak není divu, že hned v prvních dnech využilo možnost nákupu za ceny Věrný přítel mnoho zákazníků.

„Všechna krmiva odebíráme výhradě od českých producentů, kteří patří k nejlepším i na světové úrovni. Máme víc než 250 tisíc stálých zákazníků, což nám umožňuje objednávat velké objemy krmiva a získat tak velmi dobré nákupní ceny. Ty se snažíme promítnout i do cen pro naše zákazníky. Na krmivu nemáme v úmyslu vydělávat, bereme tento prodej jako službu našim zákazníkům. To jsou podle mě hlavní důvody, díky kterým jsme schopni pro naše věrné zákazníky a jejich věrné psí a kočičí přátele zajistit i v této divoké inflační době ty nejnižší možné ceny na českém trhu, “ uzavírá Jakub Nováček z Mountfieldu.

Více informací na www.mountfield.cz.

PRODUKTOVÁ PREZENTACE

Show Buttons
Hide Buttons