Jsem pes Titulkový

No hele fakt!

Musím uznat, že se tomu moje opečovatelka docela bránila – prej “to budou řeči, že máš protekci” a podobný plky, prdy, kecičky…
Seběhlo se to takhle. To jsem byl u našich přesně týden, a oni rozhodli, že se pojedeme fotit. Teta Aneta, která už má nejspíš k ruce přirostlou velkou černou krabici a říká jí foťák, si otevřela nový fotoateliér, a kdo jiný se měl stát tím úplně nejprvnějším modelem, než moje urozená maličkost?! A tak se jelo… A vznikly moooc krásný fotky – jednou aspoň budu mít co ukazovat vnoučatům, jak se říká, no hele:

Celej krásnej já ♥

No a teta Aneta přišla po focení na úplně nejbáječnější nápad – a sice, že patřím na titul toho časáku, co moje opečovatelka vydává. A začal lítý boj! Katka se bránila, že je to trapný, a že Bill, můj předchůdce, taky na titulce nebyl blablabla… Aneta jí argumentovala, že je to prostě super fotka (no aby nebyla, když jsem na ní já!). A tak furt dokola, až nás z toho všechny kolem bolela hlava… Až dostala spásný nápad – položila Katce záludnou otázku “A kdyby to bylo úplně cizí štěně od úplně cizího člověka, dala bys to tam?” Odpověď byla jasný “Neváhala bych ani vteřinu, ta fotka je prostě úžasná.” A bylo to.

A tak jsem se octnul na titulce HAF & MŇAU číslo 3-4/2018 (v prodeji bylo od 11. března do 11. května). A mimochodem – pár kousků ještě zbylo, tak kdybyste ho potřebovali do sbírky, napište mi, voni vám ho pošlou (jen za poštovný, časák dostanete zdarma).

Váš Princ,
princ@haf-mnau.cz

Show Buttons
Hide Buttons