Nový český rekord: 641 bull psů na jednom místě!

Stalo se tak v sobotu 30. září od 12 do 17 hod. v Praze 4 v Centrálním parku na Pankráci za dozoru komisaře z agentury Dobrý den, díky čemuž bude rovněž zaznamenán v České knize rekordů. Velkou fotoreportáž přineseme v čísle 11-12/2017 (vyjde 11. listopadu).

I letos byli nejpočetnějším plemenem stafbulíci. Tady je přehled všech (a vedle v závorce pro srovnání loňský počet, kdy se sešlo celkem 483 bull psů):
202 – stafbulíci (SBT) /181/
162 – bulíci standard (ABT) /138/
135 – amstafové (AST) /60/
54 – pitbulové (APBT) /47/
34 – kříženci /40/
28 – american bully /loni jsme je nepočítali zvlášť/
26 – minibulíci (MBT) /17/

FOTKY od oficiální fotografky Katky Kopčilové najdete tady
(při jakémkoliv veřejném užití prosíme uvést: Foto: Katka Kopčilová, Bullsraz 2017)

Během srazu byla předána také materiální sbírka od Kampaně na pomoc psů pro Bullterier Rescue Slovakia v hodnotě téměř 17 tisíc korun. Přímo na srazu také probíhal prodej sušenek na pomoc pro Amálku – kříženku bulíka, nedávno odchycenou. Prodej vynesl téměř 8 tisíc korun a bude použit na úhradu vážné operace. Přímo na akci našla nový domov Maya ze Slovenska

Předchozí rekordy:
I. v červnu 2014 – 330 bull psů
II. v říjnu 2015 – 394 bull psů
III. v říjnu 2016 – 483 bull psů 
a všechny tři rekordy byly oficiálně zapsané v České knize rekordů!

Opravdu vydařenou reportáž o našem srazu odvysílala TV Barrandov v hlavních zprávách – pusťte si ji zde.

Krásné video natočil na srazu také komisař z agentury Dobrý den – to si pusťte tady. Pan Rafaj dále účastníkům vzkazuje:
Nabídka pro účastníky rekordního pokusu – kdo máte zájem o pamětní list, certifikát, popř. o Českou knihu rekordů se jmenováním Vás i Vašeho psa, pošlete na email agentura@dobryden.cz objednávku obsahující Vaše jméno a adresu, rasu, jméno, popř. fotografii Vašeho psího kámoše. Pamětní list je za pajdu, certifikát stojí 150,- Kč a kniha čtyři kila, přičemž je k ní certifikát zdarma ? Tož tak. Ahoj a haf. raf

Další nádherné video připravil Generální partner srazu YOGGIES zde.

Vše o akci na www.bullsraz.cz.

Show Buttons
Hide Buttons