Pojištění PetExpert aneb pojistěte své tlapky!

Máte doma psa nebo kočku? Pokud jste hrdým majitelem čtyřnohého chlupáče, tak jistě víte, že návštěva veterináře rozhodně nestojí nemalé peníze. Nemluvě o nákladných operacích nebo náročných léčbách. S pojištěním PetExpert však tyto náklady na veterináře nemusíte vůbec řešit!. PetExpert navíc všechno kolem pojistné události vyřeší za vás, vy na místě zaplatíte pouze spoluúčast ve výši 10% z dané částky a zbytek zaplatí PetExpert.

Kdo je PetExpert a koho lze pojistit?

PetExpert je pojišťovna (Pojistitelem PetExpert je ČSOB Pojišťovna), která se zaměřuje pouze na pojištění psů a koček a funguje na jiném systému, než jiné konkurenční pojišťovny. Pojistit lze všechny psy a kočky starší 50 dnů a mladší 6 až 10 let dle plemene. Zvíře musí mít rovněž čip, kompletní informace jsou k dispozici zde:

Podmínky vstupu do zdravotního pojištění psů a koček PetExpert

PetExpert platí přímo veterináři

Pokud svého psa nebo kočku u PetExpert pojistíte, zaplatí pak náklady za veterináře v případě nemoci nebo úrazu a to přímo na místě veterináři. Tím je PetExpert unikátní a liší se tak od ostatních pojišťoven v České republice. Rovněž pojištění kryje odpovědnost za škodu. Velkou výhodou je, že momentálně spolupracují s více než 85 % veterinárních ordinací a je tedy velmi pravděpodobné, že i vaše oblíbená veterina bude pod křídly PetExpert, ověřit si to můžete zde: Smluvní veterináři PetExpert

…..a mnoho dalších výhod

Pojištění psa nebo kočky je pak na celý jeho život, PetExpert nevypoví smlouvu starému nebo nemocnému zvířeti, kterému opakovaně hradí náklady za veterinu. PetExpert má také jedny z největších limitů na trhu. U psů je to 35 000 Kč až 120 000 Kč, u koček 25 000 Kč až 90 000 Kč. Rovněž mají nejméně výluk, není potřeba vstupní vyšetření nebo průkaz původu.

Show Buttons
Hide Buttons