První číslo 2020 právě vyšlo

V 1. letošním čísle 1-2/2020 najdete nové seriály – o komunikaci se psy (od Míši Drábkové) a praktický výcvik psa “krok za krokem” pro život (od Hanka Böhme) – v tomto čísle vás (či spíš vašeho pejska) naučíme nástup do auta. Další novinka – Dítě & pes (od trenérky psů Alice Pekařové) – začíná dílem Desatero psích potřeb.

V dalších rubrikách pokračujeme s novými autorkami – výchova a výcvik s Bárou Tomczik a Vendy Hauptman. Přinášíme vám i Exkluzivní reportáž ze světové konference trenérů zvířat v Londýně.

Veterinář dr. Duchek poradí, co je to bursitida, jak ji léčit a předcházet jí, a také objasní vše kolem čipování (někdo se třeba bojí, že čip jeh psovi ublíží atd.).

Že i s psem z útulku a “troskou” zachráněnou z množírny lze dělat neskutečné věci, o tom vám povypráví záchranářka Martina Taterová, která s takovými dvěma psy dosáhla opravdu velkých úspěchů.

To a spousta dalších skvělých článků vás čeká právě v novém čísle. Přejeme vám co nejpříjemnější počteníčko 🙂

Číslo 1-2/2020 je v prodeji (do 11. března 2020) v trafikách PNS.

Nemůžete nebo nevíte, kde časopis HAF & MŇAU sehnat? Tak klikněte sem a zadejte do rámečku (nahoře vpravo) vaše město, a vyjedou vám prodejny, kde ho zaručeně mají.

Foto na titulce: Nikola Koppová

Show Buttons
Hide Buttons