Uvítací slovo – 1. číslo

Milí přátelé psů a koček,

tak vás již podruhé oslovuji z úvodníku kočko-psího časopisu. Poprvé to bylo na jaře, kdy se nám po tuhých porodních bolestech podařilo vydat nulté číslo (pod jiným názvem). Bohužel následovaly problémy ještě horší, až jsem dospěla k závěru, že se nebudu dále spoléhat na cizí plané sliby a budu časopis vydávat sama. Ano, je to v dnešní době velký risk – ale upřímně vzato, pořád mi přijde lepší pustit se do rozvíjení vlastního projektu, než se nechat cizími lidmi donekonečna obelhávat a podvádět (pochopitelně za zády – jelikož do očí se dotyční nedokážou druhému ani podívat, natož mu něco říct).

Trpké zklamání z několika lidských jedinců ze mě ovšem spadlo ihned, jakmile jsem přišla domů a tam mě, takříkajíc tlapku vedle tlapky, očekával i můj kocour Oskar a pes Bill. Tvorové, kteří mě vítají stejně radostně bez ohledu na to, zda se mi zrovna daří, nebo ne. Milují nás, své dvounožce, bezmezně a bez podmínek a nikdy nás nezradí (i když – Billouš by občas za piškot šel asi s každým… ale jistojistě by se nám hned vrátil. Pochopitelně – jakmile by došly piškoty :o)

Jistě každý z vás takové situace zná ze svého života. Naši milovaní čtvernožci jsou nám zkrátka rovnocennými parťáky a členy rodiny. V HAF & MŇAU jim budeme věnovat pozornost ze všech možných úhlů a nevyhneme se ani kontroverzním tématům, naopak! Chceme řešit otevřeně i problémy, o kterých se jinde jen šušká, nebo nepíše vůbec.

S plnou vážností opakuji: vést časopis o životě koček a psů je pro mě splněným snem. Společně se skvělým týmem se vynasnažíme, aby vás bavil číst aspoň tak, s jakou radostí a zájmem ho pro vás připravujeme.

Těšíme se na vaše reakce, postřehy, nápady, tipy…

Vaše

Kateřina Kašparová
šéfredaktorka
kasparova@haf-mnau.cz

P.S.: Aneto, Blanko, Dano, Deniso, Františku, Jirko, Kláro, Petře, Romane… moc vám osobně děkuji!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Show Buttons
Hide Buttons