Veletrh FOR PETS potěší mazlíčky i jejich páníčky

Dvanáctý ročník oblíbeného veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS můžete navštívit v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech 7.-10.dubna 2022. Jarní čtyřdenní akce nadchne nejen majitele zvířecích miláčků, ale díky pestrému programu také rodiny s dětmi.

Uléháte každý večer s myšlenkou, co báječného vám přinesl další den po boku věrného parťáka ze zvířecí říše? Přemýšlí vaše ratolesti nad tím, jaká nová pochoutka by potěšila chuťové buňky jejich zvířátka? Nebo doma zatím žádnou zvířecí duši nemáte, ale právě doma řešíte, že je ten správný čas, aby se vaše rodinka o zvířecího mazlíčka rozrostla? Pak si rozhodně nenechte ujít veletrh FOR PETS. Právě tady totiž pořídíte většinu chovatelských potřeb pro domácí zvířata a ještě si užijete spoustu zábavy díky pestrému doprovodnému programu.

Pořadatelem veletrhu FOR PETS je společnost ABF. Spolupořadatelem Nadace na ochranu zvířat. Ta nabídne nejen na pódiu atraktivní program. Uvidíte zvířecí sportovce, čtyřnohé tanečníky, psí asistenty i ničím nenahraditelné psí záchranáře. Chybět nebudou ani odborné přednášky, zajímavé workshopy a poradenství ze světa domácích i volně žijících zvířat.

Máte rádi Veroniku Kozubkovou, která na sociálních sítích svým přístupem k výchově hafanů úspěšně inspiruje desetitisíce pejskařů? Toužíte setkat se s ní osobně? Přání předem splněno. S majitelkou Akima, Merlina a Thea se můžete  setkat tváří v tvář v sobotu 9. dubna na stánku značky Krmiva Grand.

Z veletrhu FOR PETS si ale můžete také odnést přítulnou kočičku. Už tradičně se totiž v rámci doprovodného programu bude konat Umisťovací výstava koček pod patronací magazínu HAF&MŇAU.V letech 2012–2021 se podařilo přímo z veletrhu FOR PETS umístit celkem 240 kočiček.

Chcete na FOR PETS zažít dobrodružství? V expozici rodinné firmy Tera Zoo Přelouč se mohou odvážlivci vyfotit s krajtou královskou dlouhou 1,5 metru. Pomazlit zde můžete chameleona, agamu vousatou či baziliška zeleného a dokonce můžete políbit exotickou žabku. K vidění budou nově také pavouci a štíři.


Nebo hledáte spíše akci, kde se pobavíte? Nejmladší sportovní disciplína se zvířaty, která vznikla ve Švédsku a jmenuje se Králičí hop, vám určitě vykouzlí úsměv na rtech.

Veletrh FOR PETS nabídne také unikátní přehlídku všech zakrslých plemen králíků. Králíčky vystavuje Jindřich Šíp a Naďa Marvanová a oba budou na veletrhu přítomni a rádi vám s případným chovem zakrslých králíčků poradí.

Zajímá vás, jak může morčátko se svým chovatelem získat v České republice prestižní titul Národní vítěz? Pak si rozhodně nenechte ujít 45th-48th CAVY SHOW FOR PETS 2022, ze které Národní vítěz vzejde.

A co víc, s letošní vstupenkou z FOR PETS můžete ZDARMA navštívit také  souběžně probíhající veletrhy FOR KIDS a FOR BEAUTY.

Vstupenku za 120 Kč pořídíte už nyní v předprodeji. Děti do 140 cm mají vstup zdarma. Vstup se zvířaty povolen. Nutný očkovací průkaz s sebou.

Další informace včetně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.for-pets.cz. Těšíme se na Vás!

Show Buttons
Hide Buttons