Co dělat, když nás opustí náš zvířecí kamarád?

Bohužel v životě každého chovatele nastane někdy čas, kdy se musí rozloučit se svým milovaným zvířátkem. Často nás pejsci či kočičky provázejí dlouhá léta a když přijde chvíle posledního rozloučení, je to velmi smutné a citlivé období.

Není tomu tak dlouho, kdy jsme měli vlastně pouze dvě možnosti, co dělat dále. Ti šťastnější z nás, co mají zahradu, si většinou pohřbili svého mazlíčka u sebe za domem. Ostatní, co tu možnost neměli, museli svého pejska či jiné zvířátko nechat u veterináře, odkud si jej odvezla kafilerie.

Už nějakou dobu, často ve větších městech, existují jako další varianta zvířecí krematoria. Jedno takové je i přímo v Praze a jmenuje se Krematorium zvířat Praha.

Služby nabízí na té nejvyšší úrovni a jsou tu pro Vás v čase nejtěžším. Pokud potřebujete pomoc v této obtížné situaci, stačí zavolat na nonstop linku 800 122 122 a se vším Vám rádi pomohou.

Jedná se o jedno z nejmodernějších krematorií pro zvířátka ve Střední Evropě a kvalita služeb je zde opravdu vysoká.

Abyste měli jistotu, že každé zvířátko má samostatnou kremaci a že dostanete pouze jeho popel, vyvinuli unikátní systém Garance. Každá kremace je nahrávána na kameru a záznam můžete zdarma obdržet na email. Můžete si tak být opravdu jisti, že vše proběhlo tak, jak jste si přáli.

Vše zde mají na jednom místě a celý tým je tu pro to, aby se o Vás a Vaše trápení postaral. Jsou tu pro ty, kteří nás milovali.

Pokud Vás zajímají příběhy zákazníků, kteří už služeb tohoto krematoria využili, podívejte se do sekce Reference. Ceny naleznete v ceníku, nebo si můžete spočítat všechny služby v interaktivním kalkulátoru.

Více informací na: www.krematoriumzviratpraha.cz


KOMERČNÍ PREZENTACE

Show Buttons
Hide Buttons