Jak posílit imunitu mazlíčků? Pomůže KLUB VĚRNÝ PŘÍTEL.

Blížící se jaro brzy prověří kondici i imunitu nejen naší, ale zvýšenou zátěž představuje také pro psy a kočky. Se sílícím sluníčkem stoupá totiž frekvence i délka procházek a dalších aktivit. Právě teď závisí na kvalitě, pestrosti a vyváženém obsahu krmiva odolnost vašeho čtyřnohého kamaráda a jeho připravenost na letní sezonu. Máme pro vaše mazlíčky pár rad, jak správně na jaře krmit, a to včetně výživových doplňků.

Jak správně o mazlíčka na jaře pečovat?

  • Klíčové je maso, vitaminy a minerály. Chlupáčům teď chutná více než obvykle, rozhodně jim ale obvyklou dávku stravy nezvyšujte. Namísto toho jim denní porci krmiva rozdělte na dva díly (ráno a večer) a výživu doplňte například pamlskem nebo výživovým doplňkem.
  • Zvířata žijící ve venkovním prostředí mají zvýšené nároky hlavně na přísun energie. Řešením je volba prémiového nebo superprémiového krmiva s vysokým obsahem proteinů.
  • Vyčesávejte a vyčesávejte. S příchodem jara začíná většina zvířat více línat. Pořiďte si tak vhodný kartáč nebo hřeben a svého chlupáče pravidelně vyčesávejte.
  • Pozor na pylovou sezonu. Psy trápí většinou alergie potravinové, ale v poslední době se stále častěji objevují psi s alergiemi na kvetoucí rostliny. U psů se objeví pupínky nebo se začnou více drbat, případně se přidá i kýchání a slzení očí. První pomoc je vykoupání psa a důkladné umytí srsti.
  • Věnujte kondici a zdravotnímu stavu psa nebo kočky zvýšenou pozornost, riziko nákazy nemocí je na jaře díky větším teplotním rozdílům vyšší.
  • Na jaře se také k životu probouzejí různí parazité, jako jsou blechy a klíšťata. Klíšťata jsou přenašeči několika závažných onemocnění, chraňte svého mazlíčka preventivně a po každé procházce ho kontrolujte.

Je kvalitní plnohodnotné krmivo drahé? Rozhodně nemusí!

Inflace v průběhu minulých měsíců způsobila raketové zvýšení cen na trhu nejen u nás, ale i ve světě a samozřejmě se tato inflační spirála nevyhnula ani krmivu. Často navíc krmivo bývá až nesmyslně předražené. A tak se v Mountfieldu rozhodli dupnout na brzdu a své zákazníky v tom nenechat a nabídnout jim něco neobyčejného. Založili Klub Věrný přítel. Klub, který zákazníkům, kteří u nich pravidelně nakupují pro své chlupáče, přináší nejnižší možné ceny. „Vzhledem k vysoké kvalitě našeho krmiva jsou opravdu bezkonkurenční a jsou dokonce výrazně nižší než naše akční ceny, které v rámci různých krátkodobých akcí nabízíme široké veřejnosti. Můžete se podívat do našeho e-shopu www.mountfield.cz nebo zajít do kterékoliv z 58 firemních prodejen“, říká Radek Hanzlík, produktový manažer společnosti Mountfield. Ale nejen to, za zvýhodněné ceny Věrný přítel můžete pořídit také novou řadu výživových doplňků pro psy a kočky, které významně přispívají ke skvělé kondici vašich mazlíčků v každém období.

BETA GLUKAN (50 g) – Účinný přírodní stimulátor imunity. Tento unikátní přírodní polysacharid podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním, parazitárním i nádorovým onemocněním.

CHONDRO (80 g) – Silná a účinná kompletní výživa kloubů psů a koček. Obsahuje všechny důležité látky pro klouby, pojivové tkáně i chrupavky.

LOSOSOVÝ OLEJ (500 ml) – Zmírňuje projevy kožních alergií a má vynikající účinek na kvalitu a lesk srsti. Jde o 100% přírodní, nerafinovaný lososový olej bez příměsí a jiných druhů rybích olejů.

KELPA, mořská řasa (200 g) – Potlačuje zápach z tlamy a brání vzniku zubního plaku a kamene. 100% přírodní mořská řasa (Ascophyllum nodosum) z čistých norských moří.

V nabídce společnosti Mountfield naleznete krmivo vyvážené receptury pro různá plemena různých velikostí a životních fází – více než 130 druhů křupavých granulí, šťavnatých masových konzerv, lahodných kapsiček, pamlsků a výživových doplňků napříč třemi řadami: standardní CARNIS, prémiová VIVAVITA i superprémiová STARVITA.

Kompletní nabídku pro Vaše čtyřnohé parťáky za ceny Věrný přítel si můžete prohlédnout na www.mountfield.cz.

PRODUKTOVÁ PREZENTACE

Show Buttons
Hide Buttons