Když nás navždy opustí…

Patří to k životu a dřív či později to musí řešit každý z nás majitelů pejsků a kočiček… Nejsou to chvíle milé, o to je důležitější, když vám se starostmi pomohou jiní.

Stále více páníčků – když tu možnost má – zvolí jako místo posledního odpočinku svého miláčka vlastní zahradu či jiný vhodný pozemek. Zaujalo nás proto, když jsme objevili českou společnost, která pro takové účely nabízí krásné náhrobní kameny a požádali jsme ji, aby představila své služby.

„Ztráta domácího mazlíčka je vždy bolestivá. Doufáme, že zmírníme bolest tím, že vám nabídneme naše vkusné zvířecí náhrobky.“

Jsme malá česká firma z Letohradu, z podhůří Orlických hor, která se zabývá zakázkovou výrobou zvířecích náhrobků pro psy, kočky a ostatní zesnulá zvířátka, pomocí moderní technologie laserového řezání a gravírování nerezových materiálů.

Naše náhrobky jsou vyráběny ručně s využitím moderních i přírodních materiálů, tj. nerezová ocel a základová deska ze zámělského pískovce, což je nadčasový přírodní kámen, jehož použití dodá finálnímu produktu originalitu a výjimečnost. Barva kamene je velice proměnlivá a to od zelenomodré přes zelenou až po okrovou s tmavě hnědými žílami. 

Naše výrobky jsou schopny dlouho bezúdržbově odolávat extrémním povětrnostním podmínkám. U všech typů náhrobků lze přidat gravírovaný obrázek nebo symbol, který poskytne připomínku těchto vzácných časů.

VÍCE INFORMACÍ NA: www.zvirecinahrobky.cz

Rozhovor s Davidem Sýkorou, ředitelem firmy

Jak dlouho u vás trvá výroba takového náhrobku, tj. od závazné objednávky?

Výroba a expedice je 10 dní od obdržení objednávky.

Zmiňujete se o možnosti přidat gravírovaný obrázek… Máte nějakou nabídku na výběr?

Ano, máme nabídku na gravírování různých plemen, kterou postupně rozšiřujeme…

Jak náhrobní kámen zákazníkovi dopravíte? Předpokládám, že jde o docela těžký výrobek…?

Využíváme Českou poštu, tj. balík do ruky nebo balík na poštu. Dále máme už tři prodejní místa, kam může zákazník přijet a vybrat si konkrétní pískovcový kámen, a jsou v Letohradě, u Znojma a u Kolína.

Můžete ještě prosím přiblížit cenovou relaci?

Ceny jsou v rozmezí od 1 800 do 3 100 Kč, včetně dopravy a DPH.

Ukázky gravírovaných obrázků:

VÍCE INFORMACÍ NA: www.zvirecinahrobky.cz

Text: red., foto: archiv firmy Zvířecí náhrobky
Show Buttons
Hide Buttons