Rozmazlujte své chlupáče superprémiovým krmivem!

Každý správný milovník psů a koček chce svému mazlíkovi dopřát to nejlepší. Jaké krmivo to ale je? Prozradíme vám to!

Složení krmiva by mělo vycházet z faktu, že psi a kočky jsou svým založením masožravé šelmy a jejich zažívací systém se ani za tisíciletí domestikace příliš nezměnil. Krmivo by tudíž mělo obsahovat vysoký obsah živočišných bílkovin.

Kvalitní strava = zdravý a spokojený život

Na trhu existují spousty druhů krmiva, záleží na tom, co vašemu miláčkovi chutná a prospívá. Příkladem ideální volby může být superprémiové holistické krmivo StarVita, které představuje kompletní krmivo pro dospělé psy a kočky všech velikostí a ras. Vyrábí se v České republice ze surovin nejvyšší potravinářské kvality, které pocházejí od lokálních dodavatelů a neobsahují umělá barviva ani ochucovadla. Trvanlivost u nich zajišťují výhradně přírodní konzervanty. Konzervy StarVita pro psy obsahují jen 100 % masa. Drůbeží, hovězí nebo jehněčí konzervy jsou bezobilné, což ocení zejména majitelé psů s citlivějším zažíváním. Obsahují přirozené množství vitaminů a aminokyselin. Psovi teda nejen chutnají, ale i prospívají jeho zdraví. Stejnou kvalitu mají i konzervy StarVita pro kočky s hovězím a kočkami velmi oblíbený losovým masem.

Holistické nemusí být drahé

Dobrou zprávou potom je, že vás koupě kvalitního holistického krmiva finančně nezruinuje. Při všech benefitech dostanete granule, konzervy a kapsičky StarVita za velmi vstřícnou cenu. „Nabízíme superprémiové krmivo ve vynikající kvalitě srovnatelné s ostatními špičkovými krmivy pro psy a kočky, ale za cenu, za kterou si ho může koupit opravdu každý,“ konstatuje Vítězslav Čajka, produktový manažer společnosti Mountfield a vysvětluje: „Prodej krmiva totiž bereme jako službu zákazníkům.“

Jaké maso zvolit?

  • Kuřecí maso má vyšší obsah hodnotných lehce stravitelných bílkovin a málo tuku. Obsahuje vitamin B3, který se podílí na řízení hladiny krevního cukru a spolu s vitaminem B6 ovlivňuje metabolismus. Je zdrojem selenu (podpora imunity), fosforu (zdravé zuby a kosti), železa, zinku, sodíku a draslíku.
  • Krůtí maso je vynikajícím zdrojem snadno stravitelných bílkovin a zároveň má nejnižší obsah tuku ze všech druhů mas. Obsahuje železo, zinek, vitaminy skupiny B a také aminokyselinu tryptophan.
  • Kachní maso je ideálním zdrojem proteinů. Má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, které snižují obsah cholesterolu v krvi. Je zdrojem vitaminu A, B3, C, železa, vápníku a selenu.
  • Hovězí maso je bohaté na plnohodnotné bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny. Obsahuje také železo (přenos kyslíku v červených krvinkách a ve svalech), zinek (hojení ran, podpora imunitu) a vitamin B12 (příznivě působí na nervový systém).
  • Zvěřinové maso má nízký obsah tuku a vysoký obsah bílkovin. Obsahuje vitaminy typu B a minerály jako železo, fosfor, sodík a draslík pro lepší rovnováhu tekutin v těle a podporu nervové aktivity.
  • Jehněčí maso obsahuje vysoký podíl nenasycených tuků a je snadno stravitelné. Je zdrojem selenu, železa, zinku a vitaminů skupiny B.
  • Lososové maso obsahuje vysoký podíl aminokyselin v optimálním poměru. Je zdrojem snadno stravitelných bílkovin a omega-3 a 6 nenasycených mastných kyselin, které mají podíl na kvalitě kůže a srsti. Také pomáhají s rozvojem smyslových a mentálních schopností nebo ke zdravému srdci a metabolismu.

Více informací včetně cen najdete na www.mountfield.cz

Show Buttons
Hide Buttons