ZA DUHOU: ZVÍŘECÍ NÁHROBKY pro krásné vzpomínky

Jsme malá česká firma z Letohradu, z podhůří Orlických hor, která se zabývá zakázkovou výrobou zvířecích náhrobků pro psy, kočky a ostatní zesnulá zvířátka, pomocí moderní technologie laserového řezání a gravírování nerezových materiálů.

„Ztráta domácího mazlíčka je vždy bolestivá. Doufáme, že zmírníme bolest tím, že Vám nabídneme naše vkusné zvířecí náhrobky.”

Naše náhrobky jsou vyráběny ručně s využitím moderních i přírodních materiálů, tj nerezová ocel a základová deska ze zámělského pískovce, což je nadčasový přírodní kámen, jehož použití dodá finálnímu produktu originalitu a výjimečnost. Barva kamene je velice proměnlivá a to od zelenomodré přes zelenou až po okrovou s tmavě hnědými žílami. 

Naše výrobky jsou schopny dlouho bezúdržbově odolávat extrémním povětrnostním podmínkám. U všech typů náhrobků lze přidat gravírovaný obrázek nebo symbol, který poskytne připomínku těchto vzácných časů.

ROZHOVOR s Davidem Sýkorou, majitelem firmy

Už víme, že na náhrobky lze umístit nádherné gravírované obrázky – na výběr jsou různá plemena. Řada zákazníků by tam ale ráda měla přímo fotku svého mazlíčka. Už jim je můžete zajistit?

Je to tak, nově jsme na základě častého požadavku zákazníků vytvořili i produkty, kde může být i přímo fotka vašeho zesnulého domácího mazlíčka.

Další zajímavou novinkou jsou i nové tvary…?

Ano, začali jsme už vyrábět i úplně nový tvar náhrobku, kde základní kámen i nerezová deska mají tvar srdce. Brzy se tyto nové typy produktů objeví i v naše e-shopu na našich internetových stránkách, anebo nás zájemci mohu kontaktovat přímo emailem. 

Jak dlouho pak trvá výroba zvířecího náhrobku a kolik zhruba stojí?

Výroba a expedice je 10 dní od obdržení objednávky. Ceny jsou v rozmezí od 1 800 do 3 100 Kč, včetně dopravy a DPH.

obchod@zvirecinahrobky.cz
www.zvirecinahrobky.cz

Text: red., foto: archiv firmy Zvířecí náhrobky

Show Buttons
Hide Buttons